درباره ما


درباره محصولات


اخبار


تماس با ما


 

درباره محصولات


 

 ابزار و گلهای سقفی آذین از جنس پلی استایرن

همانطور که می دانید گچ از دیرباز جایگاه خاصی در تزیینات داخلی  ساختمان داشته و مردم به علت عدم وجود انتخاب دیگر مجبور به استفاده از این ماده بوده اند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، محصولات جدیدی جهت جایگزینی گچ به بازار عرضه گردید که در این میان می توان به گلهای سقفی و ابزار از جنس پلی استایرن اشاره نمود. این محصولات در مقایسه با گچ دارای مزایایی می باشند که  اختصاراً به شرح ذیل می باشد:

 

مزایای پلی استایرن معایب گچ
1- مقاوم در برابر رطوبت 1- نفوذپذیر در برابر رطوبت
2- نصب سریع و آسان 2- زمان طولانی اجرا به علت استفاده از گچ، میلگرد و رابیتس
3- عدم نیاز به رنگ آمیزی پس از نصب 3- نیاز به بتونه کاری و رنگ آمیزی پس از اتمام گچکاری
4- قابل شستشو    4- غیر قابل شستشو
5- تنوع بسیار در طرح و رنگ و ابعاد 5- تنوع اندک در طرح و رنگ
6- قابلیت جابجایی پس از نصب 6- غیر قابل جابجایی پس از نصب
7- بسیار سبک 7- بسیار سنگین به علت استفاده از میلگرد و رابیتس
8- هزینه مناسب 8- هزینه بالا


ابزار پلی استایرن آنتیک و پروفیلهای ساختمانی شامل گلویی ، قرنیز ، نبشی ، دیوارپوش و ...     

ابزار آنتیک به مجموعه ای از ابزارهای کاربردی از قبیل گلویی در سایزهای مختلف ، زیرگلویی ، نبشی ، قرنیز ، دیوارپوش 10 و 15 و 20 و 30 سانتیمتری ، تسمه های 2 و 3 و 8 و 5 و 9 و 12 سانتیمتری و ... اطلاق می گردد که تاکنون در 15 رنگ مختلف به بازار عرضه شده است . این ابزار از جنس پلی استایرن بوده و طرحهای بکار رفته بر روی این محصولات عمدتا" متعلق به کشور کره میباشد که از ظرافت بالایی برخوردار است . در این محصولات بجای رنگ آمیزی از فیلمهای رنگی بسیار ظریف استفاده میشود که بصورت پرس داغ بر روی ابزارها در حین تولید توسط دستگاه چسبانده میگردد که علاوه بر دقت و سرعت بالا ، میتوان رنگهای متنوع زیادی از مجموعه کتابهای فیلم موجود انتخاب و بر روی این ابزارها استفاده نمود .  

 

کتیبه پرده ( تاج پرده ، قاب پرده

از آنجائیکه ایرانیان به نصب پرده های زیبا در منازل خود علاقمند میباشند و حساسیت ویژه ای نسبت به آن دارند ، استفاده از والان یا کتیبه پرده های پارچه ای نیز مرسوم بوده است .در سالهای اخیر نیز کتیبه های چوبی به بازار عرضه گردید که علاوه بر زیبایی باعث میشود تا قسمتهای بالای پرده و میل پرده های ساده در پشت آن مخفی گردد و نمای زیبایی از روبرو به پرده نصب شده بدهد اما این کتیبه ها عمدتا" ساده بوده و آنهایی هم که دارای طرح و نقش بهتری بودند قیمتهای بسیار بالایی داشتند لذا کتیبه پرده هایی به عرض 15 سانتیمتر از جنس پلی استایرن با وزن سبکتر و طرحهای زیباتر و رنگهای متنوع و جذاب توسط شرکت آذین سقف به بازار عرضه گردید که به دلیل تنوع در طرح و رنگ و قیمتهای مناسب مورد توجه خریداران قرار گرفت . در این محصولات نیز بجای رنگ از فیلمهای رنگی بسیار ظریف استفاده میشود که بصورت پرس داغ بر روی ابزارها در حین تولید توسط دستگاه چسبانده میگردد.              

 

کفپوش های پی وی سی یونیک ( Unique pvc floor )

با گذشت سالهای متمادی از کاربرد محصولات متنوع جهت تزیین کف ساختمانها، خریداران به دنبال محصولات جدیدی بودند تا علاوه بر داشتن زیبایی محصولات قبلی از جمله سنگ و سرامیک، الهام گرفته از طبیعت بوده و در ضمن از قیمت کمتر و نصب راحت تری برخوردار باشند که یکی از آنها کفپوشهای پی وی سی می باشد. در این راستا شرکت آذین سقف نیز با توجه به هدف خود در ارائه محصولات با کیفیت، اقدام به واردات کفپوشهای پی وی سی با نام تجاری Unique به ضخامت 2 میلیمتر و با لایه محافظ 150 میکرون نمود. با توجه به اینکه لایه محافظ کفپوشهای مسکونی موجود در بازار عموماً بین 70 تا 100 میکرون می باشند، ضخامت بیشتر لایه محافظ کفپوشهای Unique باعث محافظت بیشتر از لایه رنگی طرح دار و مقاومت بالاتر آنها در برابر مواد شیمیایی و ساییدگی شده که در نتیجه عمر طولانی تر آنها را به دنبال خواهد داشت. در زیر تصویر کاملی از لایه های مختلف کفپوش Unique   مشاهده می گردد.

 


Copyright © 2024 .All rights reserved to Azin Saghf Co.